×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خبر روز

امروز : سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Tuesday, 26 May , 2020

ادیانی نماینده مردم قائمشهر با اشاره به اینکه مجلس احتیاج به مُبصر ندارد، اظهار داشت: ولی به حکم قانون اساسی و بنا به عقل سلیم، نماینده نباید حرفی بزند که برای نظام هزینه ایجاد کند.

نمایندگان مجلس با صحبتهای خود برای نظام هزینه ایجاد نکنند

نمایندگان مجلس با صحبتهای خود برای نظام هزینه ایجاد نکننددر ادامه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی، علی ادیانی نماینده قائمشهر در تذکری مستند به ماده ۷۵ آئین نامه داخلی مجلس با اشاره به اظهارات روز گذشته محمود صادقی نماینده تهران در مورد استعفای وی، اظهار داشت: مسائلی را که همکار محترم آقای صادقی گفتند موضوعیتی نداشت، من بنا داشتم به صورت جدی و متقن، مفروضات و سخن او را که تعریضی به برخی جایگاه ها بود، نقض کنم که بنا به سفارش رئیس مجلس شورای اسلامی این کار را نمی کنم.
وی اضافه کرد: مخاطب صحبت های روز گذشته من یک شخص نبود، بلکه یک رویه و تفکر بود که بنده این رویه و تفکر را بعنوان خطری برای تنزل جایگاه مجلس تخطئه کردم.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه او رسما اقرار کرده که استعفا نداده است، تصریح کرد: امکان دارد کسی استعفایش را بنویسد و از باب یادگاری آنرا در جیبش بگذارد، نباید آنرا در رسانه ها اعلام نماید که هزینه ایجاد شود.
ادیانی نماینده مردم قائمشهر خاطرنشان کرد: نمایندگان، وزین، فهیم و امین هستند و مجلس احتیاج به مُبصر ندارد، ولی به حکم قانون اساسی و بنا به عقل سلیم، نماینده نباید حرفی بزند که برای نظام هزینه ایجاد کند، باید شأنیت کلام را حفظ نماییم.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در این خصوص اظهار داشت: از اظهارات خیرخواهانه شما قدردانی می کنم.

بیشتر بدانید  ایده نمایندگان برای مجلس یازدهم چیست؟ نظر چند نماینده فعلی مجلس

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
             

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.