×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خبر روز

امروز : پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹  .::.   برابر با : Thursday, 9 July , 2020

لیست کامل نمایندگان تایید صلاحیت شده را در این مطلب ببینید (ممکن است بروزرسانی شود تا لیست تکمیل شود)

روز نیوز ۲۴ یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد : لیست کامل نمایندگان تایید صلاحیت شده را در این مطلب ببینید. در این مطلب لیست کامل نمایندگان تایید صلاحیت شده برای انتخابات ۹۸ مجلس در تمام حوزه های انتخابیه کشور قرار داده شده و ممکن است بروزرسانی شود (لیست کامل نمایندگان تایید صلاحیت شده برای کاندیدی انتخابات ۹۸ مجلس)

 

در صورت نیاز به ذکر هر نکته ای در کامنت ها اطلاع دهید

 

نمایندگان تایید صلاحیت شده آذربایجان غربی

تقی کبیری (نماینده خوی) و روح‌‌الله حضرت‌پور (نماینده ارومیه) از آذربایجان غربی تنها تایید صلاحیت‌ شده‌های این استان هستند.

بر این اساس، نادر قاضی‌پور (نماینده ارومیه)، جهانبخش محبی‌نیا و همایون هاشمی (نمایندگان میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب)، رسول خضری (نماینده پیرانشهر و سردشت)، شهروز برزگر (نماینده سلماس)، جلال محمودزاده (نماینده مهاباد)، عین‌الله شریف‌پور (نماینده ماکو و چالدران) و عبدالکریم حسین‌زاده (نماینده اشنویه و نقده) نمایندگان ردصلاحیت شده در این استان هستند.

در آذربایجان شرقی هم معصومه آقاپور علیشاهی (نماینده شبستر) و قلی الله‌قلی‌زاده (نماینده حوزه انتخابیه کلیبر) رد صلاحیت شدند

نمایندگان تایید صلاحیت شده تهران

کدام یک از نمایندگان تهران تایید صلاحیت شدند؟

شنیده‌ها حاکی از این است که فرید موسوی، داود محمدی، محمدرضا نجفی، علیرضا رحیمی، احمد مازنی، پروانه مافی، فاطمه ذوالقدر، مصطفی کواکبیان، سهیلا جلودارزاده، فریده اولادقباد، ابوالفضل سروش و محسن علیجانی از نماینده‌های تایید صلاحیت‌شده تهران هستند.

همچنین غلامرضا حیدری، علیرضا محجوب و محمود صادقی جزو رد صلاحیت‌شده‌ها هستند که گفته می‌شود دلیل این رد صلاحیت تشابه اسمی است

رد صلاحیت داماد روحانی

کامبیز مهدی زاده، داماد رئیس جمهور که برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کرده بود، رد صلاحیت شد

نمایندگان تایید صلاحیت شده قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ

اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ که صلاحیت آنها توسط هیات نظارت و بازرسی شورای نگهبان احراز شد:

۱.عبدالله رضیان
۲.سید یارعلی ادیانی که سابقه نمایندگی مجلس ندارد
۳.مصطفی پورحاجی رکنی
۴.محمد فروزان
۵.سیدهادی حسینی فرزند سیدقاسم که سابقه نمایندگی مجلس ندارد
۶.روح الله درآینده
۷.موسی ملکی
۸.کیوان مرادیان
۹.سیدعلی ساداتی
۱۰.کاظم طالبی جوجاده
۱۱.علی عنایتی
۱۲.محمدسعید مظفری
۱۳.میرنبی موسوی طارسی
۱۴.رمضانعلی ملک
۱۵.کیوان رمضانی
۱۶.محمد قربانی

نمایندگان تایید صلاحیت شده استان کرمانشاه در حوزه انتخابیه قصرشیرین ، گیلانغرب و سرپل زهاب

اسامی قطعی ۱۰ کاندیدای تایید صلاحیت هیئت نظارت شورای نگهبان استان کرمانشاه در حوزه انتخابیه قصرشیرین ، گیلانغرب و سرپل زهاب
▪️فردین بخشنده
▪️نصرت اله پروانه
▪️جواد پرویزی
▪️بهرام تیموری
▪️علی اشرف حیدری
▪️رضا روندی
▪️ مهرداد سهامی
▪️ علی صحرایی
▪️حمزه گودرزنیا
▪️مجتبی مهدیخانی

نکته قابل توجه کاندیداهای مطرحی همچون فتح اله حسینی ، شهریار حیدری ، محمد رسول محنت فر و فرهاد تجری احراز صلاحیت نشدند

نمایندگان تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه اورامانات

اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اورامانات به شرح زیر میباشد.
♦️٨ نفر صلاحیتشان ازسوی شورای محترم نگهبان تاییدشد

آرش_لهونی
صباح_کاکایی
زاهدفرجی
کمال_ظاهری
یونس_شیخمرادی
حسن_مرادی
ابراهیم_محمدی
ناصح_کیخسروی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه ی انتخابیه فردوس طبس بشرویه و سرایان

جزئیاتی از رد صلاحیت برخی کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس یازدهم در حوزه ی انتخابیه فردوس طبس بشرویه و سرایان

شنیده‌ها حاکی از آن است که امیرحسنخانی؛طلایی ؛یزدانیان؛اعراب شیبانی ؛اخوین‌سهرابی تایید صلاحیت نشده اند .

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان

لیست نهایی و قطعی کسانی که در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان تایید صلاحیت شده اند

۱_الهیار ملکشاهی
۲_محمد ضرونی
۳_فریدون رشیدی
۴_یونس آزادبخت
۵_مرتضی ولی پوری
۶_حمید آزادبخت
۷_سجاد گراوند
۸_امین آزادبخت
۹_ زهرا امرایی
۱۰_ شمس الدین امرایی
۱۱_مراد سبزی
۱۲_ فاطمه گراوند
۱۳_حافظ آزادبخت
۱۴_محسن آزادبخت
۱۵_ کیانوش سوری
۱۶_ بهزاد امرایی
۱۷_ یارالله عبدالهی
۱۸_علی محمدی فر
۱۹_ مراد ویسی دولیسکان
۲۰ _ بهزاد ابراهیمی
۲۱_ داریوش شرفی
۲۲_ امین امینی پویا
۲۳_ فرهاد گراوند

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه دهلران(جنوب ایلام)

دره شهر:
١- شادمهر کاظم زاده
٢- مهدی کوثری
٣- حسین نورعلیوند
۴- کاظم کرمی
۵- علیرضا عبدال بیگی

آبدانان:
١- اسدالله چراغی پور
٢- بهزاد علیزاده
٣- صادق کرمی

دهلران:
١- روح الله کرمی
٢- علی مومنی

بدره:
١- ولی بدری

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب

لیست تاییدصلاحیت شده های اسلام آبادغرب، احراز صلاحیت ۶ نفر انجام گرفت

بیشتر بدانید  نتایج حوزه انتخابیه یاسوج بویراحمد دنا شمارش نهایی آرا انتخابات مجلس یازدهم ۹۸

🔺 مسعود جابری

🔺 شهریار مصطفایی

🔺 نورالدین زارعی

🔺 ایوب جمشیدی

🔺 علی محمد رحیمی

🔺 قدرت اله نظری

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه ، هرسین

اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه ، هرسین به شرح زیر می باشد؛

وحید احمدی

کیومرث امیرخانی

علی رضایی

محسن حسین آبادی

مجاهد حسین آبادی

کیومرث زارع

جبار نادری

حمزه سلیمانی

همت شمسی

ایوب شهبازی راد

سیف الله عباسی

احمد عبدالملکی

حمید رضا کاکایی کرجی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا و آوج بدین

سامی_تائید_صلاحیت‌_شده‌ها در حوزه انتخابیه بوئین‌زهرا و آوج بدین شرح اعلام می‌گردد:

۱. روح الله عباسپور
۲. روح الله بابایی‌صالح
۳. علی‌اکبر مولایی
۴. رضا شاه محمدی گلرخ
۵. منیژه افتخاری
۶. عباس احمدی
۷. مردعلی نوروزی
۸. زهرا علمشاهی
۹. محمدتقی رمضانی
۱۰. رمضان قدیمی
۱۱. محمد فلاح‌صفری
۱۲. یوسف اینانلو گنجی
۱۳. محمد صالحی
۱۴. سیدمحسن حسینی
۱۵. محمدرضا یعقوبی
١۶- اسداله غفاری
١٧- مجید درویشوندحسینی
١٨- حسین اکبری
١٩- محمدعلی اصلی‌بیگی
٢٠- بهروز خیری
٢١- سید سجاد موسوی
۲۲. یوسف علی نیا
٢٣- شهاب نوری

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه

لیست چهره های شاخص تایید شده شهرستان کرمانشاه

#عبدالرضا_مصری
#محمد_رشیدی
احمد صفری
ابراهیم عزیزی
سلمان محمدی
سیدقاسم جاسمی
محمد کرمی راد

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه سنقروکلیایی

بنا به اخبار واصله صلاحیت ۱۳ نفر از شورای نگهبان در حوزه انتخابیه شهرستان سنقروکلیایی محرز شد

اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه شهرستان سنقروکلیایی به شرح ذیل می باشد؛

۱. موسی اعظمی
۲. فرشاد امجدیان
۳. فرهاد امیری
۴. سید جواد حسینی کیا
۵. یزدان حیدریان
۶. علیرضا خادمی
۷. حمزه سالمی
۸. محسن سلطانی
۹. محسن شاه محمدی
۱۰. محمد عمادی رستگار
۱۱. محمد ابراهیم محبی
۱۲. سید فرهاد موسوی
۱۳. رضا نجفیان

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه بندرامام خمینی، ماهشهر، امیدیه، هندیجان

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی لیست تایید صلاحیت‌های هیئت نظارت و بازرسی بر انتخابات از حوزه انتخابیه بندرامام خمینی، ماهشهر، امیدیه، هندیجان اعلام شد

🔹 تایید شده ها به شرح زیر هستند:

۱- جمال صالح زا ده
۲- عبدالسید شریفات
۳- حبیب قاسمی
۴- حبیب آقاجری
۵-مسلم شیخی
۶- ابوالفضل آتش بهار
۷-صالح مختاری فر
۸-عبدالمحسن فدعمی
۹-محمدعلی شریفی پور
۱۰- مرتضی عبادی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شادگان

لیست قطعی کاندیداهای حوزه انتخابیه شادگان :

🔻تایید صلاحیت:
لیلا آلبوخنفر
حسین پور مقدم
نهال شاوردی
عباس عبیداوی
عبدالکریم کعبی اصل
ماجد کنعانی زاده
هدی مقدم
حمزه مناحی زاده

🔻رد صلاحیت:
هاشم خنفری پورجعفری
مجید ناصری نژاد
عبدالله تمیمی
سید عبدالحسین آلبوشوکه
سید محسن طاهری موسوی
ناصر خالدی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت

کاندیداهای تایید شده حوزه انتخابیه شهرستانهای پیرانشهر و سردشت

۱- کمال حسین پور
۲-محمد محمودزاده
۳- اسماعیل شمسی
۴- کاوه حیاک
۵- احمدعلیپور
۶- هاجر قادری
۷- علی محمدیان

نمایندگان تایید صلاحیت شده در ناحیه تبریز اسکو و آذرشهر

مسعود محمدیان از ناحیه تبریز اسکو و آذرشهر تایید صلاحیت شد
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه از قرچک ورامین پیشوا و جواد آباد

تایید صلاحیت حسین نوش آبادی از قرچک ورامین پیشوا و جواد آباد

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه از ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ

مهر تایید شورای محترم نگهبان بر کارنامه دکتر محمود بهمنی، نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه از شهرستان سمیرم

اسامی کاندیداهای ثبت نامی در حوزه انتخابیه شهرستان سمیرم که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته اند:

سجاد افشاری
مهدی نادری
محبوبه منصورزاده
رحیم کریمی
علی احمدی
سیده فاطمه موسوی
سید سعید موسوی
اصغر سلیمی
اسماعیل دانا
محمدحسین صادقی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه از شهرستان تویسرکان

اسامی ۷ نفر احراز صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شهرستان تویسرکان به شرح ذیل است:
۱ـ محمدباقری
۲ـ علیرضا بیات
۳ـ محمود نانکلی
۴ـ نادعلی قلخانباز
۵ـ محمدمستقیمی
۶ــ محمدمهدی مفتح
۷ـ اسدالله ناصری

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه از نطنز بادرود و قمصر

سامی ۱۰ داوطلب نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم از حوزه انتخابیه نطنز؛بادرود و قمصر
بخش #بادرود
۱-حجت الاسلام محسن کلثومی
۲-دکتر عباس قربیان
۳-رسول عسگریان
بخش مرکزی #نطنز
۴-دکتر اصغر صالح زاده علیایی
۵-اسماعیل تکیه سادات
۶-علیرضا ادایی خضری
۷-حمیدرضا غلامزاده نطنزی
۸-غلامعلی رسولی
بخش #قمصر
۹-علیرضا احمدی قمصری
۱۰-غلامرضا محمدی سده

بیشتر بدانید  آغاز تبلیغات انتخاباتی کاندید‌ها از بامداد ۲۴ بهمن ۹۸

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه اردبیل،نیر،نمین و سرعین

تایید صلاحیت دکتر رضا_مرادی
کاندیدای یازدهمین مجلس شورای اسلامی
حوزه اردبیل،نیر،نمین و سرعین
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه ماسال

محمود شکری از حوزه انتخابیه ماسال تایید صلاحیت شد
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه تفت

lدکتر کمال دهقانی فیروزآبادی از حوزه تفت و میبد تایید صلاحیت شد

مهر تایید شواری نگهبان به مهندس محمدرضا منصوری نماینده ساوه وزرندیه در مجلس شورای اسلامی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه کرمانشاه

تایید صلاحیت سیدقاسم_جاسمی نماینده مردم شریف کرمانشاه و
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
حوزه انتخابیه کرمانشاه

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار

محمد برقرار زودی از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار تایید شد

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه اراک،خنداب و کمیجان

تأیید صلاحیت سید مهدی مقدسی نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق

رضا_گوهری کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق از تاییدصلاحیت شد

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه سنندج،دیواندره و کامیاران

سید احسن علوی،نماینده مردم شریف سنندج،دیواندره و کامیاران،تأیید صلاحیت شد
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه مریوان،سروآباد ، قروه،دهگلان

دراستان کردستان ازمیان نمایندگان مجلس دهم
آقایان سید احسن علوی،سیدمهدی فرشادان،محسن بیگلری وحمدالله کریمی تائید صلاحیت گرفته اندو
آقای منصور مرادی از حوزه انتخابیه مریوان،سروآباد
آقای علی محمد مرادی از حوزه انتخابیه قروه،دهگلان
رد صلاحیت شدند.

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه فلاورجان

اسامی تایید صلاحیت شدگان در حوزه انتخابیه فلاورجان

سیدناصرموسوی لارگانی
بهنام طالبی طادی

دراستان کردستان ازمیان نمایندگان مجلس دهم
آقایان سید احسن علوی،سیدمهدی فرشادان،محسن بیگلری وحمدالله کریمی تائید صلاحیت گرفته اند

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات

صلاحیت دکتر سیدعلی_ادیانی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات تایید_گردید.

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه ایرانشهر ، بمپور ، سرباز ، فنوج ،بنت، لاشار و آهوران

نتایج نهایی تائید صلاحیت کاندیدای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ایرانشهر ، بمپور ، سرباز ، فنوج ،بنت، لاشار و آهوران

دکتر عبدالناصر درخشان
فیض الرحمان رسولیزاده
سیدکاظم سجادی
مراد عبداللهی

#محمد_برقرار_رودی کاندیدای حوزه انتخابیه #خواف و #رشتخوار توانست تایید صلاحیت هیئت نظارت بر انتخابات را کسب نماید.

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شادگان

لیست قطعی کاندیداهای حوزه انتخابیه شادگان:

🔻تایید صلاحیت:
لیلا آلبوخنفر
حسین پور مقدم
نهال شاوردی
عباس عبیداوی
عبدالکریم کعبی اصل
ماجد کنعانی زاده
هدی مقدم
حمزه مناحی زاده

🔻رد صلاحیت:
هاشم خنفری پورجعفری
مجید ناصری نژاد
عبدالله تمیمی
سید عبدالحسین آلبوشوکه
سید محسن طاهری موسوی
ناصر خالدی
توفیق آلبوغبیش
عباداله جلیلی
قاسم جنامی
محمد دورقی
ماجد زرگانی
جمال صباحی مقدم
طاهر مقدم
محمد سعید نعیماوی
هاشم سباتی
سید محسن طاهری موسوی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه بابل

تایید صلاحیت ۲۸ داوطلب انتخابات مجلس در بابل/ نماینده بابل ردصلاحیت شد

از مجموع ۷۵ داوطلب ثبت‌نام کرده در حوزه انتخابیه بابل، صلاحیت ۲۸ داوطلب تایید شد، ۳٠ داوطلب #رد_صلاحیت شدند، صلاحیت ۷ داوطلب احراز نشد، یک داوطلب رد شده شکایت نکرد و ۹ داوطلب انصراف دادند.
در بین افراد ردصلاحیت شده چهره‌های شاخصی چون #نیازآذری نماینده فعلی بابل، #کریمی نماینده دوره هشتم بابل، #طاهری‌نژاد نامزد راه‌یافته به دور دوم در مجلس قبل، #بیژنی، #فاطمی، #پاک‌نهاد، #سجودی، #علی‌نیا، #مشائی، #فاضلی، #حیدرپور، #فغان‌پور، #عزالدین، #طاهری و… دیده می‌شود.
همچنین #علی_نجفی نماینده فعلی بابل در میانه راه و پس از تایید صلاحیت در هیات اجرایی و پیش از بررسی صلاحیت در هیات نظارت، #انصراف داد.
اسامی ۲۸ داوطلب تایید شده به شرح زیر است:
۱. احمد آرائیان
۲.سید علی‌اصغر آقاجان‌زاده توری
۳.عبدالعلی پوراکبر کرانی
۴- محمود پیکانی
۵.حسن تقی‌پور کران
۶. سید اسماعیل جلیلی مرزبالی
۷. محمد حسن‌پور درازکلا
۸. حسن حسن‌نتاج صلحدار
۹. حسین حسین‌زاده درون‌کلا
۱۰. محسن حلال‌خور میرکلایی
۱۱. ولی رضازاده
۱۲. مهدی سعادتی بیشه‌سری
۱۳. شهریار شیرخانی
۱۴. محمد صالح گروی
۱۵. عزیزاله صانعی‌فر
۱۶. حسین صبا
۱۷. محمد طالبی چاری
۱۸. معصومه‌بیگم طاهری
۱۹. مهدی علیزاده
۲۰. حسن عموزاده سماکوش
۲۱. سید یاسر قربان‌پور گنجی
۲۲. چنگیر قربان‌زاده ارمکی
۲۳. مصطفی کاظم‌زاده سنگرودی
۲۴. عابدین مومنی
۲۵. علی‌اکبر ناصری
۲۶. رضوان نجاریان درزی
۲۷. محمدرضا نقی‌پور
۲۸. علی نیازی اوریمی

بیشتر بدانید  نمایندگان مجلس با صحبت های خود برای نظام هزینه ایجاد نکنند

اسامی نمایندگانی که تایید صلاحیت شده اند :

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم، محسن علیجانی نماینده مردم تهران، هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک، قاسم میرزایی نکو نماینده مردم دماوند، جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد، حجت‌الاسلام حسین بحرینی نماینده مردم مشهد، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت، ولی‌الله داداشی نماینده مردم آستارا، اکبر رنجبرزاده نماینده مردم همدان، علیرضا رحیمی نماینده مردم تهران، محمدجواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا، احمد امیرآبادی‌فراهانی نماینده قم، اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم، ولی‌الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم، احمد انارکی محمدی نماینده انار و رفسنجان، حجت‌الاسلام احمد مازنی از تهران ،هاجر چنارانی از نیشابور و فیروزه و خانمها الماسی ،سعیدی ،زهرا ربیعی وحجه الاسلام موسوی لارگانی نماینده فلاورجان
که صلاحیت آنان احراز شده است.

اسامی نمایندگانی که صلاحیت آنان احراز نشده است :

همچنین محمد دامادی نماینده مردم ساری، علی مطهری نماینده مردم تهران، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، معصومه آقاپور نماینده مردم شبستر، محمود صادقی نماینده مردم تهران، فرهاد تجری نماینده مردم گیلانغرب و قصرشیرین، حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب، حسین نیازآذری نماینده مردم بابل، طیبه سیاووشی نماینده مردم تهران، ابوالفضل موسوی بیوکی نماینده مردم یزد، علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر، عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل، #قاسم_احمدی_لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس ، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران، عزیز اکبریان، نماینده مردم کرج، محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج، محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران، سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین، شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده مردم رامسر، شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر، جلیل رحیم آبادی نماینده تربت جام و تایباد، بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز، کورش کرم‌پور نماینده مردم فیروزآباد از نمایندگانی هستند که تأیید صلاحیت آنان احراز نشده است

 

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی

هادی هاشمی‌نیا کاندید تاُیید صلاحیت شده حوزه انتخابیه خرم آباد و چگنی
نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیهشهرضا و دهاقان

سمیه محمودی نماینده شهرضا و دهاقان جز تاییدشدگان شورای نگهبان است

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه استان آذربایجان غربی

حسن همتی جزء تایید صلاحیتها از حوزه شاهیندژ تکاب

در استان آذربایجان غربی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه اسدآباد

در حوزه انتخابیه شهرستان اسدآباد ۵ نفر تایید شدن

اکبر رنجبرزاده
کیومرث سرمدی
خسرو شکیبا(خدابنده لو)
پیام کهتری
کیومرث ابراهیمی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه مهاباد

اعلام نهایی تایید صلاحیت شدگان حوزه مهاباد

شنیده ها حاکی از آن است از بین ۳۳ نفر کاندیدای ثبت‌نامی در مهاباد ۶ نفر تایید صلاحیت شده اند

این اسامی عبارتند از

۱. عثمان احمدی
۲. جلال محمودزاده
۳. رضا اسمعیلی
۴. سلیم احمدی افشار
۵. عبدالرحیم نوربخش
۶. سید مسعود مصطفایی

نمایندگان تایید صلاحیت شده در حوزه انتخابیه ماکو،چالدران،شوط وپلدشت در استان آذربایجان غربی

اسامی نامزد های تایید صلاحیت شده از حوزه انتخابی ماکو،چالدران،شوط وپلدشت در استان آذربایجان غربی

۱-منصور خدایاری
۲-جلیل محمد زاده
۳-میرجلال حسینی
۴-امید حیدرپور
۵-سعید حسن پور
۶-محرم خلیلی
۷-علی جوانشیر
۸-بهروز عظیم زاده
۹-اسماعیل حاتم زاده
۱۰-ولی عابدین زاده
۱۱-عباس اکبرپور
۱۲-مهدی علینژاد

اسامی رد صلاحیت شدگان

۱_قاسم اسماعیل زاده
۲-محمد افخمی
۳-علی بدیهی
۴-حمید بروکی
۵-رجب بیت الهی
۶-عباس جعفرزاده
۷-فتح الله حسنلویی
۸-حبیب حسن نژاد
۹-کیانوش خلیفه
۱۰-مراد دلالت
۱۱-علی دلایی
۱۲-ابراهیم رضایی
۱۳- عین الله شریف پور نماینده فعلی
۱۴-حسین شیردل
۱۵-علی صفری
۱۶-لاله صمدپور
۱۷-صفر عباس زاده
۱۸-حبیب عربی
۱۹-صمد عزیز نژاد
۲۰-حسین فروزان
۲۱-علی اشرف قلی زادگان
۲۲-شهروز گنجی زاده
۲۳-علی رضا محرمی
۲۴-رضا منصرف
۲۵-احد ولی زاده
۲۶-بهمن میلان
۲۷-پیمان یار محمد زاده

سمیه محمودی نماینده شهرضا و دهاقان تایید صلاحیت شد

عباسی نماینده رودسر تایید صلاحیت شد

دکتر ترکی نماینده مردم فریدن ، فریدونشهر ، چادگان و بویین میاندشت تایید صلاحیت شد .

محمد سید احمدی از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار تایید صلاحیت شدند

صلاحیت دکتر احمد مرادی از حوزه انتخابیه بندرعباس، بندرخمیر، حاجی اباد، قشم و ابوموسی تایید شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
             

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.