×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خبر روز

امروز : چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Wednesday, 29 January , 2020

جلسه پرسش پاسخ دانش پژوهان کشاورزی با مسولان استانی و شهرستانی در مححل هنرستان کشاورزی برگزار شد.( ۲۱ آذر ۱۳۹۷ – ۰۹:۵۱ )

جلسه پرسش پاسخ دانش پژوهان کشاورزی با مسولان استانی و شهرستانینشست پرسش پاسخ دانش پژوهان با مسئولان شهرستانی واستانی در هنرستان کشاورزی حضرت آیت الله ملک حسینی (ره) با حضور فرماندار شهرستان بویراحمد، مدیر آموزش وپرورش بویراحمد و معاون مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی استان برگزار شد.

 • فرماند بویراحمد با ابراز رضایت وخوشحالی از حضور در جمع دانش پژوهان به ظرفیتها و پتانسیلهای کشور در ابعاد گوناگون اشاره کرد و گفت: وجود نیروی انسانی توانمند، منابع غنی نفت وگاز، معادن، آب و فناوریهای علمی و تحقیقاتی از مزیتهای خوب کشور ماست که باید با فرهنگسازی و استفاده درست بتوانیم در مسیر توسعه پایدار حرکت نماییم.
 • فرماندار بویراحمد در پاسخ به سوال یکی از دانش آموزان در رابطه با توسعه زیرساختهای گردشگری در شهرستان بویراحمد گفت: در سالهای گذشته اقدامات خوبی برای توسعه زیرساختهای گردشگری انجام گرفته که با بهره برداری کامل از آنها نیاز شهرستان بویراحمد مرتفع خواهد شد.

 

بیشتر بدانید  آخرین مهلت جهت تامین فضای آموزشی هنرستان کشاورزی پایان خرداد
بیشتر بدانید  تعیین تکلیف فضای آموزشی هنرستان کشاورزی در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان

 

حل مشکل فضای آموزشی هنرستان کشاورزی در شورای آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد

 • فرماندار بویراحمد در پاسخ به سوال یکی از دانش آموزان در رابطه با مشکل فضای آموزشی هنرستان آیت الله ملک حسینی که در یک محیط اداری واقع شده است گفت: این موضوع را با دعوت از مسئولان مرکز تحقیقات و سازمان جهاد کشاورزی و آموزش وپرورش در شورای آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد مطرح و برای حل آن چاره اندیشی می‌کنیم.

هرکس مهارتی داشته باشد می‌تواند با داشتن طرح اشتغالزایی تسهیلات کم بهره در یافت کند

 • فرماندار بویراحمد در پاسخ به سوال یکی از دانش آموزان در باره آینده شغلی دانش آموزان در رشته‌های فنی وحرفه ای و کاردانش گفت: رشته‌های فنی و حرفه‌ای به دلیل کسب مهارت می‌توانند در راستای اشتغالزایی و کارآفرینی حرکت کنند.
  وی گفت: در شهرستان بویراحمد هرکس مهارتی داشته باشد می‌تواند با داشتن طرح اشتغالزایی تسهیلات کم بهره با سود ۶ درصد در یافت کند.
  کناری گفت: جهت طرحهای اشتغالزایی که موجب رونق تولید واشتغال شوند تا سقف ۶ میلیارد تومان در استان و ۱۰ میلیارد تومان در کشور می‌توانیم مصوب کنیم و پرداخت نماییم و اعلام می‌کنیم هرکس حرفه‌ای دارد بالاخص در طرحهای حوزه روستایی آماده همکاری هستیم.
 • فرماندار بویراحمد در پایان ضمن تقدیر وتشکر از دغدغه‌ها و مطالبه گری دانش آموزان به صورت رو درو با مسئولان گفت: این جلسات نقش مهمی در فرهنگ سازی و افزایش آگاهی‌های اجتماعی دانش آموزان دارد که جای تشکر دارد.
  برگزاری نشست‌های پرسش پاسخ با مسئولان در تقویت هویت ملی و دینی و وطن دوستی در مدارس بسیار تاثیر گذار است.

جلسه پرسش پاسخ دانش پژوهان کشاورزی با مسولان استانی و شهرستانی

 

دانش آموزان با یک حداقل یک نوع مهارت آشنا می‌شوند

 • حسن زاده مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد در نشست پرسش پاسخ دانش آموزان با مسئولان با تشکر از مدیر و مجموعه عوامل اجرایی هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی گفت: برگزاری نشست‌های پرسش پاسخ با مسئولان در تقویت هویت ملی و دینی و وطن دوستی در مدارس بسیار تاثیر گذار است. وی با اجرای سرود ملی به صورت زنده همراه با دانش آموزان از دانش آموزان خواست با احترام به معلمان در راستای کسب علم ودانش بیش از پیش تلاش کنند.
 • حسن زاده با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم وزارت آموزش وپرورش و برنامه ششم توسعه سوق دادن دانش آموزان به سمت رشته‌های فنی وحرفه ای است گفت: با توجه به شرایط اشتغال در کشور دانش آموزان فنی وحرفه ای با کسب مهارت می‌توانند به راحتی جذب بازار کار شوند وبه توسعه کشور کمک کنند. وی از اجرای طرح ایران مهارت در مدارس شهرستان بویراحمد خبر داد وگفت: در این طرح دانش آموزان با حداقل یک نوع مهارت آشنا می‌شوند.

جلسه پرسش پاسخ دانش پژوهان کشاورزی با مسولان استانی و شهرستانی

 

مسئولان آموزش وپرورش استان در زمینه تامین مواد غذایی هنرستان کشاورزی را یاری نماید

 • فرامرز روزبهی نیز در این نشست پرسش پاسخ گفت: آموزش از مولفه های مهم تغییر در جوامع بشری است که باید به این مقوله مهم نگاه ویژه‌ای در جامعه داشته باشیم.
 • مهندس فرامرز روزبهی معاون آموزشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان با بیان اینکه هنرستان کشاورزی در سال گذشته در دو رشته کشت گیاهان دارویی و پرورش ماهیان سردابی با مشارکت آموزش وپرورش و مرکز تحقیقات راه اندازی شد گفت: این هنرستان از نظر فضای آموزشی با مشکلاتی مواجه است که انتظار می‌رود با پیگیری فرماندار محترم فضای فعلی به صورت مستقل در اختیار هنرستان قرار بگیرد.
  وی به مشکلات مرکز تحقیقات در راه اندازی این هنرستان جهت تربیت نیروی انسانی در بخش کشاورزی اشاره کرد و از مسئولان آموزش وپرورش استان خواست تا در زمینه تامین مواد غذایی این هنرستان را که به صورت شبانه روزی اداره می‌شود یاری نماید.
  تربیت دانش آموزان ماهر و خلاق و وفادار به ارزشهای ملی و دینی در فرآیند توسعه بسیار مهم است.

جلسه پرسش پاسخ دانش پژوهان کشاورزی با مسولان استانی و شهرستانی

 

بیشتر بدانید  نیروی متخصص کشاورزی هنرستان کشاورزی برای توسعه بخش کشاورزی استان

 

مهم‌ترین رسالت مسئولان پاسخگویی به مطالبات مردم وخدمت به آنان است.

 • سید ولی موسوی مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی در این نشست پرسخ پاسخ دانش آموزان با مسئولان نیز با تقدیر وتشکر از حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستانی واستانی در این هنرستان گفت: قرار گرفتن در مسیر توسعه و دستیابی به توسعه پایدار امروز یکی از آرمانهای مهم جامعه بشری است. وی هدف اصلی از تشکیل این جلسه را ایجاد فضای تعامل و گفتگو و مطالبه گری دانش آموزان به عنوان مدیران و آینده سازان جامعه اسلامی با مسئولان به صورت چهره به چهره و رو در رو عنوان کرد.
 • مدیر هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه در نظام اسلامی بین مردم و مسئولان هیچ فاصله‌ای نیست گفت: مهم‌ترین رسالت مسئولان پاسخگویی به مطالبات مردم وخدمت به آنان است. وی گفت: امروز مسئولان در میان دانش آموزان آمده‌اند تا بدانند مطالبات امروز دانش آموزان از آنان چیست و دانش آموزان بتوانند به صورت صریح وشفاف سوالات خود را مطرح نمایند. وی از برگزاری نشست پرسش پاسخ با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر خبرداد وگفت: در این نشست از ۴۰ نفر از دانش آموزان نمونه اخلاقی، علمی و همکارانی که در ارتقاء کیفی سازی آموزش در این هنرستان نقش افرین بودند تجلیل خواهد شد.

گفتنی است در این نشست دانش آموزان هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی در فضایی صمیمی سوالات خویش را به صورت کتبی وشفایی در حضور مسئولان مطرح کردند و مسئولان نیز با صبر و حوصله به سوالات دانش آموزان در بخشهای مختلف پاسخ دادند.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
         

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.