تعداد خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ نفر درسال۱۳۹۸ | روزنیوز24
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

خبر روز

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ آبان - ۱۳۹۸  
true
false

تعداد خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ نفر در مرداد سال ۱۳۹۸ : به گزارش روز نیوز ۲۴ و به نقل از خبرگذاری تسنیم استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد

تعداد خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد

جشن روز خبرنگار دریاسوج

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با ۷۱۳ هزار نفر جمعیت حدود ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد.
امان‌الله نجفی صبح امروز در جشن روز خبرنگار با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و همه شهدای عرصه خبر، اظهار داشت: جایگاه رسانه در عصر حاضر بسیار مهم، موثر و استراتژیک است. وی خبرنگاری را از پیچیده‌ترین مشاغل کنونی دنیا دانست و افزود: در شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کنونی خبر و اطلاع رسانی بسیار مهم است و دانایی خبرنگار در اطلاع‌رسانی دقیق رویدادها نقش بسزایی دارد.

خبرنگاران به عنوان تحلیل‌گران مسائل اجتماعی

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: امروزه خبرنگاران به عنوان تحلیل‌گران مسائل اجتماعی رسالت سنگینی به عهده دارند و از این رو باید به اصول خبری تسلط کافی داشته باشند.

نجفی بیان کرد: ۱۲۱ رسانه دارای مجوز در استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۳۵ رسانه چاپی شامل روزنامه، هفته‌نامه، دوهفته‌نامه، ماهنامه، دوماهنامه و غیره هستند.

وی از فعالیت ۸۱ رسانه الکترونیک-برخط در استان خبر داد و عنوان کرد: خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۵ عضو دارد که ۱۰۹ نفر عضو اصلی هستند.

تعداد خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ نفر و۱۲۱ رسانه دارای مجوز درسال۱۳۹۸ 

بیشتر بدانید  قاچاق دام در کهگیلویه بویراحمد / خروج غیرقانونی ۱۰۰۰ راس دام از کهگیلویه و بویراحمد

ذوق بالای مردم استان کهگیلویه و بویراحمد برای خبرنگاری

امان‌الله نجفی سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان فارس در جوار استان ما با حدود پنج میلیون نفر جمعیت ۱۴۰ خبرنگار دارد این در حالی است که استان ما با ۷۱۳ هزار نفر جمعیت ۲۰۰ خبرنگار دارد که نشان از ذوق مردم استان ما در این حوزه دارد.

انتهای پیام/ن

تعداد خبرنگاران استان کهگیلویه و بویراحمد 200 نفر در مرداد سال 1398 : به گزارش روز نیوز 24 و به نقل از خبرگذاری تسنیم استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰۰ خبرنگار و ۱۲۱ رسانه دارای مجوز دارد

تحلیل روز نیوز ۲۴ : جناب سرپرست واقعا چقدر ذوق مردم استان کهگیلویه و بویراحمد بالاست! این ذوق در تعداد خبرنگاران استان مشخص می شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false
x