×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

خبر روز

امروز : پنج شنبه, ۸ اسفند , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Thursday, 27 February , 2020

در این خبر آخرین وضعیت روند انتخابات در سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را دنبال کنید.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مجموع در سه حوزه انتخابیه این استان ۴۴ داوطلب توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.

“احد جمالی”  افزود: از ۴۲ نفر داوطلب ثبت نامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۲۰ داوطلب تایید صلاحیت شده‌اند. وی اظهارکرد: در حوزه انتخابیه گچساران و باشت از ۱۵ نفر داوطلب ثبت نامی ۹ نفر تایید صلاحیت شده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از ۲۶ نفر داوطلب ثبت نام شده نیز ۱۵ نفر داوطلب صلاحیت آن‌ها مورد تایید قرار گرفته است.

«سید علی صفدر فروزنده»، مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات انتخابات بویراحمد و دنا اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را تا تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۹۸ به شرح ذیل اعلام کرد:

۱۵ نفر تایید صلاحیت که دو نفر با تغییر حوزه به تهران سر جمع تایید شدگان شهرستان بویراحمد تاکنون ۱۳ نفر ثبت شده است.

 انتخابات در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد

سید احسان عسکری و محمدکاظم رحمانی موخر تایید صلاحیت و تغییر حوزه به تهران دادند.

انتخابات بویراحمد دنا

اسامی تایید صلاحیت شدگان:

۱- رحیم سبحان زاده

۲- نادر منتظریان

۳- حمید واحدی نژاد

۴- سید شکرالله امامی

۵- کیان دهراب پور دولت آباد

۶-غلام محمد زارعی

۷- محمد بهرامی سیف آباد

۸- سید دانیال دانشی

۹- مهدی روشنفکر

۱۰- محمود رضوان خو

بیشتر بدانید  انتخابات مجلس ۹۸ کهگیلویه و بویراحمد و ثبت نام ۵۳ نفر داوطلب

۱۱ – محسن شایگان

۱۲- جمشید صفری دولت آباد

۱۳- احسان قنواتی

بنا بر این گزارش تا کنون ۹ نفر رد صلاحیت و ۲ نفر عدم احراز از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در حوزه مرکزی انتخابیه بویراحمد و دنا ثبت شده است.

انتخابات گچساران و باشت

همچنین «علی خوان پایه»، فرماندار شهرستان گچساران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱- نوذر بزمی

۲- بهنام همتی

۳- سیدقدرت الله حسینی بحرینی

۴- غلامرضا تاجگردون

۵- زهره فولادی وندا

۶- میلاد گرجی زاده

۷- هومان عسکری

۸- اردلان زینل زاده

۹- مجید حسینی

انتخابات در کهگیلویه

“علیرضا اتابک”، فرماندار شهرستان کهگیلویه نیز اسامی تایید شدگان قطعی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده را به شرح ذیل اعلام کرد:

۱ محسن آرمین

۲ علی اهنود

۳ امیرحسین برخه

۴ رحمان ترحم مند

۵ پروین دانشور

۶ حجت الاسلام سید عبدالله دانشی

۷ سید مرتضی راستاد

۸ علیرضا سجادی

۹ سپهدار عبدپور

۱۰ نعمت الله فردوس

۱۱ علی اصغر فلاحتی حسین آباد

۱۲ حمید محنایی

۱۳ حجت الاسلام سید محمد موحد

۱۴ عسکر میثاقیان ——-تغییر حوزه به شهرستان بهبهان استان خوزستان

۱۵ سید فرزاد نجات نیا

۱۶ ایمان نرمیان

۱۷ عدل هاشمی پور

۱۸ امیر همتی نژاد

۱۹ عنایت واحدی منش

۲۰ سید خداداد کشاورز

گفتنی است که در روز ۲۲ بهمن ماه اسامی قطعی نامزدها به فرمانداری‌های مراکز حوزه انتخابیه اعلام خواهد شد و روز ۲۳ بهمن نیز توسط هیات‌های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه آگهی نامزدهای قطعی منتشر خواهد شد و ۲۴ بهمن تبلیغات رسمی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد.

بیشتر بدانید  خرید و فروش رای-هزینه‌های تبلیغات و هزینه‌های انتخاباتی هر داوطلب

 

 

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
             

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.